Maksim Petkevich

Muudatus! Markko Moisari vastane õhtu peamatšis muutus, uueks vastaseks ülitugev ja paljude tiitlitega pärjatud valgevenelane

27. märts 2018 | Uudised

Tartus 14. aprillil toimuv Duel 1 Fighti õhtu pealahing muutus serblase Aleksander Konovalovi raske vigastuse tõttu. See aga ei tee Markko Moisari elu lihtsamaks, sest uueks vastaseks saab mitmete tiitlitega pärjatud valgevenelane Maksim Petkevich.

Maksim Petkevich on Valgevenest pärit 21-aastane võitleja, kelle eesmärgiks on saada maailma parimaks võitlejaks. Noore võitleja treener Mihhail Stepanov on noormehe plaanis veendunud. “Kui inimene ei koge hirmu, siis ta saavutab palju,” ütles Stepanov.

Petkevich on kokku pidanud 15 lahingut, millest võitnud 12 ja kaotanud kolm. Võitleja on Valgevene kaheksakordne Muay Thai tšempion, lisaks on ta võitnud Euroopa tšempioni tiitli kolmel aastal ja möödunud aastal purustas ta EM Legend turniiril Hiinas valitseva meistri.

Maksim Petkevichi vastu astub Eesti üks parimaid võitlejaid Markko Moisar. Eestlase jaoks vastase muutumine probleeme ei tekita. “Otseselt ei mõjuta. Gameplani ei muuda. Ma teen oma tööd, kiirusega üritan vastase eksima panna ja siis lähen edasi,” kirjeldas ta.

Duel 1 Fight Series toimub esmakordselt 14. aprillil Tartu A. Le Coq spordihoones. Piletid on juba müügil Piletilevis. Lisaks on müügil VIP laua piletid, mille sees on parim vaade, söögid ning joogid. VIP piletite ostmise lisainfo saab Duel Fight Series Facebooki leheküljelt.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel