MITMETUNNINE VIDEO I Rodtang alistas vägeval tai poksi õhtul Kaonari

05. oktoober 2020 | Uudised

Rodtang alistas 5. oktoobril Bangkokis Muay R1 võitlusõhtul Kaonari.

Võit tuli kohtunike ühehäälse otsusega. Kaonar kurtis, et kui ta Rodtangi põrandale saatis, ei lugenud kohtunik Kaonari võitjaks. Kaonar ütles ka, et kaal 61 kilo ei sobi talle ja järgmisel korral võitleb ta kaal raskemas kategoorias.

Rodtang, kes vigastas matšis käsi, on võidelnud paremini kaal kergemas kategoorias. One’is teenib ta matši eest 1,5 miljonit bahti. Kaonari võidu eest sai ta 700 000 boonust, mis läheb isa ravikuludeks.

Nad olid kohtunud veebruaris ja siis Kaonar võitis samasuguse tulemusega. 23-aastane Rodtang Jitmuangnon on eelmisest aastast One’i tšempion, kuid leping lubab tal ka mujal võidelda. Tal on 264 võitu, 42 kaotust ja 10 viiki. 30-aastane Kaonar võitis 2007. aastal Lumpinee meistritiitli. Saenchai spordisaali eest võitleval Kaonaril on 135 võitu, 34 kaotust ja kuus viiki.

Ülejäänud tähtsamad matšid: Lumpinee meister Ronachai alistas Rajadamnerni staadioni meistri Saoeki, Lumpinee meister Kompetch alistas teise Lumpinee meistri Prajanchai.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel