Mike Passenier kiitis Fair Fighti: teil on kõik olemas!

13. veebruar 2022 | Uudised

Üks tunnustatumaid kikkpoksitreenereid Mike Passenier kiitis 12. veebruaril Jekaterinburgis toimunud üritust Fair Fight 16.

“Kõik Vene võitlejad on alati head. Seda pole kunagi juhtunud, et keegi sai venelase vastaseks ja oli lihtne matš. Stojan Koprivlenski vastane oli Deniss Zujev. Viimasest neljast Kunlun Fighti Grand Prix’st on ta osalenud kolmes… Ja tal on üle 300 amatöörvõitluse! Tunnen teda sellest ajast, kui ta alles alustas, arenes sportlasena. Nii et kui Mamuka Ussubjan asendati Denissiga… See ei muutnud asja lihtsamaks, ütleme nii!” ütles ta ürituse Instagramis.

“Tahan kiita inimest, kes paarid kokku pani. Seekord ei toimunud ühtegi nokauti, mis näitab, et võitlejad olid võrdsed. Muidugi pole võib-olla mõned neist oma kategooria parimad, kuid nad on samal tasemel ja see võimaldab neil ringis head show‘d näidata,” lisas ta.

Mike’s Gymi juht oli Venemaal kahe võitlejaga. Endine Krushi meister Jordann Pikeur naases pärast kaheaastast vaheaega ja kaotas Vassili Semjonovile (16-3). Bulgaariast pärit Glory kikkpoksija Koprivlenski (16-5) kaotas Zujevile (20-12).

“Fair Fight on suurepärane organisatsioon! See, et korraldajatel on oma areen, on lihtsalt uskumatu. Kõik on korraldajate kätes! Ka meid koheldi suurepäraselt. Kõik küsimused ja probleemid said lahendatud. See meenutab mulle vanu häid aegu jaapanlaste K-1 liigast. Sa pidid lihtsalt lennukile minema, sa ei pidanud millegi muu pärast muretsema,” sõnas Passenier. “Kas ma tulen oma poistega tagasi? Muidugi, kui Fair Fight meid uuesti kutsub, siis me tuleme!”

Õhtu ühes tuntumate nimedega matšis sai Vadim Vaskov jagu Vitalie Mateist.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel