Tai Tuivasa

Adesanya võitis taas, Tuivasa alistas Lewise

14. veebruar 2022 | Uudised

UFC meister Israel Adesanya kaitses nädalavahetusel tiitlit Robert Whittakeri vastu.

Adesanya võitis 48:47, 48:47, 49:46. “Whittaker oli vaimselt tugevam kui nende esimeses kohtumises,” ütles Dana White.

Adesanya sõlmis enne kohtumist UFC-ga uue lepingu ja ütles, et see on suurim pärast Conor McGregori lepingut. Chael Sonnen kahtles selles ja arvas, et Brock Lesnari, Habib Nurmagomedovi või Georges St-Pierre’i lepingud olid suuremad.

Tai Tuivasa nokauteeris Derrick Lewise 2. raundis küünarnukiga ja teenis preemiaks 50 000 dollarit. Tuivasal on traditsiooniks saanud pärast võitu juua õlut kellegi higisest jalatsist. Nii valis ta inimese publiku seast ka seekord.

Jared Cannonier alistas Derek Brunsoni ja soovib järgmiseks Adesanyaga võidelda. Brunson plaanib järgmise matšiga karjääri lõpetada.

Andrei Orlovski alistas Jared Vanderaa, mis oli tal juba 22. võit UFC-s. Raskekaalus pole sellest rohkem suutnud keegi. UFC-s on rohkem suutnud vaid Donald Cerrone: 23.

Roxanne Modafferi pidas karjääri viimase matši ja kaotas Casey O’Neillile.

Pealtvaatajaid oli ligi 18 000, mis tähendas piletitulu 4,3 miljonit dollarit.

Üritust ei kommenteerinud Joe Rogan, keda on viimasel ajal kritiseerinud tuntud muusikud, kuna Rogan esitab oma podcast‘is küsimusi Covid-19 vastu vaktsineerimise kohta. Neil Young ja Joni Mitchell eemaldasid protestiks oma muusika Spotifyst. Rogan on Spotify kõige kallim saatejuht – leping on väärt üle 100 miljoni dollari – ja Spotify Roganist ei loobu. UFC võitlejad on Rogani kaitseks öelnud, et Rogan pole vaktsineerimise vastu, vaid ta on ajakirjanik ja lihtsalt tõstatab teemasid, mis ongi ju ajakirjanike ülesanne.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel