Foto: @thenotoriousmma

McGregor sai kolmandat korda isaks

18. mai 2021 | Uudised

Conor McGregor sai kolmanda lapse, kellele pandi nimeks Rian.

“McGregoreid on nüüd viis. Beebil ja Imenaisest emal läheb väga hästi,” teatas vabavõitleja.

Venemaal kogub praegu hoogu vaidlus teemal, kas Hamzat Tšimajev saaks jagu Habib Nurmagomedovist. Ramzan Kadõrov ja Aleksander Jemeljanenko arvavad, et Nurmagomedovi ainuke tõsine vastane oli McGregor.

Kui Charles Oliveira võitis UFC meistritiitli, tviitis McGregor: “Palju õnne kergekaalu 11. meistrile! Huvitav, kes on 12…”

Proper Twelve oli McGregori viski, mille müügiga ta tõusis Forbesi hinnangul aasta jooksul kõige rohkem teeninud sportlaseks. GF pani ka üsna täppi, kui palju ta teenis müümisega: 180 miljonit dollarit. Liigutas McGregor ju päevad enne Forbesi teadet ka numbrit 600 miljonit, mis ilmselgelt oli ülepakutud, nagu on kõik McGregori puhul. 2. kohal tabelis paiknes Lionel Messi 130 miljoniga. McGregor ütles nüüd, et võib-olla peaks investeerima Glasgow Celticisse, mis on märkimisväärselt odavam Manchester Unitedist.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel