McGregor müüs viskifirma maha

03. märts 2021 | Uudised

Conor McGregoriga koos viskit Proper No Twelve tootev Mehhiko firma Becle omandab tootjafirmas Eire Born Spirits kogu osaluse.

Kui EBS asutati, kuulus mehhiklastele 20%, mille nad suurendasid eelmisel aastal 49% peale. Kuna 29% omandamise eest maksti McGregorile 58 miljonit eurot, oli ettevõtte väärtuseks ligi 200 miljonit eurot. Nüüd omandatakse ülejäänud 51%, sest lepingus oli punkt, et mehhiklastel on õigus McGregor ja tema kaks partnerit välja osta. Kumbki pool pole veel tehingut kommenteerinud, kuna see peaks lõpule viidama järgmises kvartalis.

Nr 12 jõudis müüki 2018. aastal. McGregori partner firmas oli Ken Austin, kes aitas räppar Jeezyl teha 2013. aastal Tequila Avioni ja Dwayne Johnsonil mullu tekiila Teremana. McGregoril on Instagramis ligi 40 miljonit fänni. Becle on tuntud kui Jose Cuervo tekiila tootja. Becle kasvatas mullu müüki 19% 1,68 miljardile USA dollarile.

George Clooney müüs 2017. aastal neli aastat vana tekiilafirma Casamigos 700 miljoni dollari eest, millele võib lisanduda kaubamärgi populaarsuse korral veel 300 miljonit. Aviation Gin, milles oli osalus Ryan Reynoldsil, müüdi mullu tehingus, milles samuti kogu raha ei maksta kohe, vaid 10 aasta jooksul võidakse maksta maksimaalselt 610 miljonit dollarit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel