Markko Moisar reedesest matšist: võit ei tule kindlasti lihtsalt kätte, aga annan endast 100%

28. juuli 2020 | Uudised

Reedel on toimumas Babilon Live in Studio Fight Nightil Markko Moisari ja Poola poksija Jan Lizkidoni matš. Markko Moisari sõnul tehti talle huvitav pakkumine poksida matšil kuus raundi. “Ma mõtlesin, et miks mitte, ei ole ammu madistanud ka. Mõtlesin võtta end käsile ja vahepeal ühe matši teha,” räägib ta.

Moisari sõnul ei tule võit kindlasti lihtsalt kätte, aga ta plaanib endast 100% anda. “Vastasest tean nii palju, et ta on ka kikkpoksi taustaga ja pooled on kindlasti tugevad võitlejad,” räägib ta. “Pole kaua madistanud, see tekitab natuke ärevust.”

Rolli mängib siin ka see, et ette valmistamiseks jääb vaid 10 päeva. “Olen terve suvi trenni teinud, aga mitte nii tõsiselt, et valmistuks matši jaoks,” räägib ta. Ette valmistab ta end Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemias Pirni tänaval. “Teen koostööd ka Leader Muay Thai-ga, seal saan sparrida, mulle väga meeldivad need trennid seal. Lisaks käin ise ekstra jooksmas, vend tuleb mul kindlasti nurka ja teen ka temaga trenni,” räägib Moisar ettevalmistustest.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel