Sigrid Kapanen. Foto: Erakogu

KOK suveeri Kaunases: kuidas valmistub Sigrid Kapanen?

28. juuli 2020 | Uudised

2. augustil võtab Sigrid Kapanen ette tee Kaunases toimuvale suveeri King of Kings üritusele “KOK SUMMER EDITION / BUSHIDO SWAT’78. KING OF THE CAGE BALTIC TOUR-7. “Algselt sihtisime novembris Vilniuses toimuvale KOK-ile, aga pakuti varasemale Kaunases toimuvale suveeri KOK-ile,” räägib Sigrid, kuidas üritusest saadi teada kuu aega tagasi ning pandi ta kohe ka kirja.

Tõsine vastane

“Vastase otsimisega läks veel paar nädalat, aga minusugune noor fighter võiks sellised pakkumised ilma jonnimata vastu võtta,” on Sigrid alati valmis. Vastase kohta on seni teada, et ta on Sigridist mõned aastad vanem, suhteliselt tugev ja Kaunase kohalik staar. Rohkem on ta profina võistelnud MMA-s ja käis hiljuti ka USA-s treeninglaagris.

Motivatsioon on kõrge

Ettevalmistuseks teeb Sigrid vastupidavus-, jõu-, tehnika- ja sparringutrenne. “Sain ka võimaluse Tallinnas Kevin Renno linnalaagris osaleda, mis oli valmistumisel suureks abiks,” räägib ta.

Sigrid tõdeb, et eriolukord oli küll alguses keeruline, sest ei saanud varustusele ligi ning treeningvõimalused olid piiratud, aga samas oli hea vahelduseks aega maha võtta, nii et ta ei muretse, et eriolukord oleks valmisolekut matšideks eriti nõrgestanud.

Motivatsiooni annab talle aga üks kindel lugu, millega ta alati ringi läheb – see on Denzel Curry “Ultimate”.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel