Manzolo kaotas Bellatori-debüüdil

23. november 2019 | Uudised

Andy Manzolo (22-6 enne) kaotas 23. novembril üritusel Bellator London kohalikule Kent Kauppinenile (11-5).

Manzolo sai võimsa löögi jalga, kui kulunud oli pool avaraundist. Ta viis Kauppineni maha, aga Kauppinen jäi peale. Ta viis Kauppineni teist korda maha, aga Kauppinen oli kui Antaeus, kes sai jõudu iga kord, kui vastu maad käis, surus küünarnuki eestlase kõrile ja eestlane koputas end kaotanuks.

Kauppinen ütles enne matši, et ta nägi unes võitu. Ta oli näinud unes võitu ka Melvin Manhoefi üle, kuid päris elus Manhoef võitis. „Manhoefi ma ei võitnud, kuna ma ei treeninud piisavalt ja ta oli üks mu iidoleid,” ütles Kauppinen. Ta uskus, et matš eestlasega tuleb hea, kuna Manzolo oli ikkagi võitnud seitse viimast matši.

Kauppinen oli enne seda pidanud Bellatoris kolm matši, millest tal oli üks võit. Tänavu on ta pidanud viis poksimatši, ühe neist James DeGale’i ja Chris Eubank juuniori soojenduseks.

Terry Brazier (11-2) kaotas 0:3 Soren Bakile (13-1). See oli Baki esimene matš Bellatoris.

Kuidas saab Bellatori? Näiteks teeb Bellator suured võistlused 20. ja 21. detsembril Hawaiil ja sinna võitlejate leidmiseks korraldati Honolulus avatud katsed. Valiti 10 atleeti, nende seas mehi, kellel võidud-kaotused 6-5 (Jamie Thorton), aga ka neid, kes pole pidanud ühtegi profimatši.

Andy matš: 2:55.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel