Cage Warriors 96: Pimblett kaotas tiitlimatši

02. september 2018 | Uudised

Paddy Pimblettil oli Liverpoolis 1. septembril peetud üritusel Cage Warriors 96 võimalus saada esimeseks võitlejaks pärast Conor McGregorit, kes tšempion kahes kaalus.

Endine sulgkaalu tšempion kohtus taanlase Søren Bakiga matšis vabale kergekaalu tšempionitiitlile. Pimblett ründas metsikult, kuid lõpuks andsid kohtunikud võidu ühehäälselt Bakile. Bak (12-1) tunnistas, et Liverpoolist pärit Pimblett (14-3) oli väga lähedal võitmisele.

Lee Chadwickilt võeti keskkaalu tšempionivöö, kuna ta osutus kaalumisel liiga raskeks. Tema vastane Jonas Billstein (20-5) Saksamaalt läks nüüd kokku Mick Stantoniga (3-3), kes oli sunnitud päevase etteteatamisega võitlema raskemas kaalus. Palju suurem Billstein võitis avaraundis kägistamisega ja on uus tšempion.

Main card’i matšis oli ka soomlane Aleksi Mäntykivi (11-5), ainuke mees, kes Bakist jagu saanud. Soomlasel tuli siiski avaraundis alla vanduda Jack Grantile (15-4), kes võib nüüd olla peapretendent Baki vööle.

Endine BAMMA tšempion Tim Barnett (5-1-1) kaotas matšis Matthew Bonneriga (4-3-1) paarkümmend sekundit enne lõppu tasakaalu ja haaras puurist, see oli aga tema kolmas hoiatus ja ta kaotas punkti. Tagajärjeks viik.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel