Foto: PFL

MacDonaldi teekond PFL-i miljonini algas võiduga

30. aprill 2021 | Uudised

Rory MacDonald võitis 29. aprillil Atlantic Citys avakohtumise PFL-i welterweight-turniiril, kus peavõiduks miljon dollarit.

Endine Bellatori meister MacDonald võitis Curtis Millenderi juba avaraundis kägistusega ja teenis 6 punkti.

Millenderi (18-6) suurim saavutus on võit UFC-s 2018. aastal Thiago Alvesi üle. See tunnistati õhtu üheks parimaks kohtumiseks. Ta kutsuti PFL-i napi etteteatamisega, kuna teise hooaja finalist David Michaud pidi südamerikke tõttu karjääri pausile panema.

„See on mu elu tähtsaim võitlus. Ma tahan näidata, et olen endiselt selle kaalu üks parimaid. Ärritav on näha Kevin Hollandit ja Max Griffinit võitlemas UFC peakohtumistes, kuigi ma neile ära tegin,” sõnas Millender.

MacDonald (21-6-1) sõlmis PFL-iga lepingu juba 2019. aastal, kuid võitles viimati 18 kuud tagasi ja mitte PFL-i eest. „See tegelikult andis mulle aega elus ja treeningutes muudatusi teha,” ütles ta. „Millender on hoopis teistsugune võitleja kui Michaud, aga ma oskan käigupealt muutusi teha.”

PFL-i puur on väiksem kui UFC-s. Lisaks pidi MacDonald, kes on pärit Kanadast ja kellel on kaks väikest last, minema karantiini, kus ta pidas vastu kaks päeva, lasi siis end vaktsineerida ja pääses vabadusse.

PFL-i teise hooaja miljonär ja esimese hooaja finalist Ray Cooper alistas prantslase Jason Ponet’, kellega lõi Eestis sarjas Raju 2012. aastal lahingut Dmitri Ivanov.

Kuna Venemaa võitlejad Aleksei Kuntšenko ja PFL-i esimese hooaja miljonär Magomed Magomedkerimov ei saanud Ameerika viisat, võitlesid nende vastased Gleison Tibau ja Joao Zeferino omavahel. 12 aastat UFC-s võidelnud Tibau kaotas kõigi kohtunike arvates 28-29.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel