Korvpallur popmuusiku vastu: Lamar Odom poksis Aaron Carteriga

12. juuni 2021 | Uudised

Ice-T esitles ja kommenteeris 11. juunil Atlantic Citys kuulsuste poksiõhtut, mille peamatšis kohtusid Lamar Odom ja Aaron Carter.

33-aastane Carter, kes kunagi laulis laulu „That’s How I Beat Shaq”, oli poksinud kauem kui 41-aastane Odom, kuid mõlema jaoks oli tegemist esimese matšiga. „Meie pikkusevahe on pöörane, aga ma tahan näidata, et ma pole lihtsalt muusikaprodutsent, laulja või tantsija. Ma kasvasin tänavatel võideldes,” teatas endine teismeliste iidol.

„Ma olen alati poksinud. Lakersi ajal poksisin. Mu eesmärk on kätte maksta Nate Robinsoni eest,” ütles NBA meister, vihjates korvpallurile, kes kaotas juutuuberile Jake Paulile. Odomist, kes oli abielus Khloe Kardashianiga, valmis mais dokumentaalfilm „Lamar Odom Reborn”. Odom teenis poksikohtumisega kuuldavasti 40 000 dollarit.

Kolmeraundisena plaanitud näidismatš sai läbi 2. raundis. Carter alustas tuliselt, kuigi kaalus ligi 30 kilo vähem. Seejärel hakkas Odom tabama, Carter laskus põlvele ja lubas kohtunik Chuck Liddellil end nokauti lugeda.

63-aastane Tim Witherspoon, kes 1986. aastal alistas Tony Tubbsi ja sai WBA üliraskekaalu meistriks, võitis Odomi ja Carteri soojenduskohtumises 43-aastast Hazel Roched, kes olevat meister kuulsustega poksimises. Boxrec teda ei tunnista.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel