Fotod: Marek Krugol

KOK: Vorovski alistas Iverseni

06. juuni 2021 | Uudised

Maxim Vorovski alistas 5. juunil Tallinnas King Of Kingsil Andreas Iverseni kohtumises keskkaalu ajutise meistri tiitlile.

Vorovski sai ühehäälse punktivõidu viieraundises matšis. „Tahan esmalt tänada jumalat. Tänu temale ma täna võitsin. Ma pean väga lugu Andreasest. Ta on väga tugev võitleja. Ta on maailmameister, ambitsioonikas. Olin keskendunud avaraundi esimesest sekundist viimase raundi viimaseni. Tahan tänada kõiki, kes matši vaatasid. Tahan tänada hr Donatas Simanaitist, kes andis mulle selle võimaluse. See oli mu esimene selline võimalus 16 aasta jooksul profina, nii et see on mu jaoks suur asi. Aitäh sponsoritele! Aitäh mu naisele Niinale ja perele – pildid Instagramis võivad tunduda toredad, aga piltide taga on meil kõigil samasugune elu nagu teistel, rasked hetked. Ma poleks kunagi võitnud seda vööd pereta ega fännideta,” ütles Vorovski.

Ott Remmer lõi 2. raundis põrandale Oskari Holmbergi.

Dovydas Rimkus alistas 3. raundi nokaudiga Kristoffer Björkskogi. Rimkus sõlmis lepingu One’iga ja võistleb edaspidi seal.

Miina Sirkeoja alistas Maarja Õkva
Astrid Johanna Grents alistas Sigrid Kapaneni
Sergei Strinža alistas Omar Tugarevi (MMA)
Lasse Strömberg alistas Anatoli Tšernobai (MMA)
Mantas Nurbatas alistas Ilja Minini (MMA)
Bogdan Oleinik alistas Bondo Zakarjadze (MMA)
Karl Margus Haud alistas Aleksander Sabinini
Aleksander Tšerkessov alistas Danas Antanaviciuse
Stanislav Tenjugin viigistas Ilja Stepanoviga

Raigo Kutsar vigastas kätt ega saanud osaleda. Good Fight soovib Raigole kiiret paranemist!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel