VIDEO I Karelson võitis UWW turniiri Rumeenias

07. juuni 2021 | Uudised

Richard Karelson saavutas juunioride UWW turniiril Rumeenias kehakaalus kuni 97 kilo esikoha.

Richard alistas 1/4-finaalis ukrainlase Vladislav Drahhantšuki 8:0, 1/2-finaalis moldaavlase Rostislav Covali 9:0 ja finaalis ungarlase Richard Mohli 10:0.

Eesti juunioride koondis Sander Tagu, Remo Ojaste, Robert Mhitarjan, Robyn Paulberg, Robin Uspenski, Kevin Uspenski ja Eerik Pank saavutas veel neli 4. kohta. „Kokkuvõttes oleme turniiriga väga rahul. Saime maadelda EM-formaadis ja palju rahvusvahelist kogemust enne juunioride Euroopa meistrivõistlusi, mis toimuvad juuli algul Saksamaal,” teatas MK Nelson.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?