Marko Šults (Foto Mirjam Veisner)5

KOK: Marko Šults kohtub Guillermo Bloklandiga Hollandist

14. oktoober 2023 | King of Kings, Uudised

Laupäeva õhtul toimub Tallinnas King of Kings. Tondiraba Jäähallis astuvad ringi võitlejad üle kogu maailma.

Üks kõige intrigeerivamaid on 20-aastase leedulase Ignas Pauliukeviciuse ja 33-aastase eestlase Denis Smoldarevi vaheline kohtumine. Leedu võitleja kaalub vaid 85 kg, eestlane aga 115 kg. Viimane on ka 7 cm pikem kui tema vastane. Pauliukeviciusel on kaks võitu ja üks kaotus. Eesti võitleja on võitnud 18 korral, kuid kümnel korral pidanud vastu võtma kaotuse.

Lätlane Kristaps Zutis püüab võita poolakat Jan Pelakit. Lätlasel on selge kaalueelis – ta kaalub 105 kg, samas kui tema vastane on vaid 95 kg, kuid poolakas on 2 cm pikem.

Kuni 77 kg kaalukategoorias toimub 8-meheline play-off-turniir. Võistluste võitjad pääsevad edasi poolfinaali, kus nad kohtuvad omavahel, et võita meistritiitel.

Leedu võitleja Raimondas Avlasevicius võitleb eestlase Anmar Knuuti vastu. Leedukas ei ole veel ühtegi kaotust vastu pidanud võtma – ta on võitnud 12 matši ja teeninud ühe viigi. 21-aastane Knuut on oma profikarjääri jooksul pidanud 13 matši, millest kaheksa on ka võitnud

Eestlane Marko Šults kohtub Guillermo Bloklandiga Hollandist. Mehed on nii kaalult kui ka pikkuselt üsna võrdsed, kuid hollandlane on kuus aastat kogenum. Teisalt on Šults profikarjääri jooksul pidanud rohkem võistlusi (21) kui hollandlane (18), võites neist 12, mil Blokland on võitnud vaid üheksa.

  • KOK 115 Mega Series Grand Prix turniiri saab vaadata otseülekandes 14. oktoobril, algusega 19.00, ainult Go3 Sport Open vahendusel.
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel