Markko Moisar

Fotod: Christo Neemre

KING OF KINGS! Markko Moisar: kes paremini mängib, see võidab!

13. oktoober 2017 | King of Kings

Laupäeval toimub Tondiraba jäähallis võitluskunstisarja King of Kings 49. Grand Prix, kus tiitlimatšis meistrivööle kohtuvad Markko Moisar ja tiitlikaitsja Stanislav Renita. Reedel toimus Venus Clubis võistluseelne kaalumine ja pressikonverents, kus Markko andis väikese ülevaate sellest, mida sellest võimsast heitlusest oodata võib. Tõenäoliselt näeb tiitlimatšis nii vihast võitlust kui ka ilusat show`d.

Markko, vastane tuli vööga ja on ennast juba tõestanud. Kuidas kavatsete ta võita?

Ma vaatasin videotelt paljusid tema matše ja ütleks, et ega ta kõigi nende matšide võidu vääriline ei ole, aga kindlasti saab see huvitav olema — me teeme sama stiili, ta on tugev poiss, niisama alla andma ta ei tule.

Markko Moisar

Mida te matšiks treenides juurde saite?

Ikka distsipliini, austust, ja üldse on see fightgame inimese enda teha, kes ringi läheb. Kes paremini mängib, see võidab.

Markko Moisar

Ennustusportaalide juhid ütlevad, et poks on tõusnud maailma kaardile, et sellist taset ei ole Eesti sportlased varem näidanud — kui suurt vastutust te seetõttu tunnete?

Inimesed ootavad seda tiitlit kindlasti koju, aga mind see ei murra, see ei tekita kohustust, et ma peaksin vöö kindlasti siia tooma. Mul on pigem praegu vaba, mõnus ja hea tunne nagu sünnipäeval ikka, tunne on igal juhul hea. Tunnen, et midagi uut on tulemas, kas siis vanust juurde või see tiitel.

Markko Moisar

Eelmisel aastal olid sa inimestele vaieldamatu lemmik, kas sel aastal näeb ka mingit show`d?

Kindlasti, see fightsport ongi show —kes paremini mängib, ongi võitja.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel