K’Festa: Egawa tiitlimatš Tsubakiharaga läks lisaraundini

21. märts 2021 | Uudised

K-1 57,5-kiloste meeste meister Yuuki Egawa kaotas 21. märtsil Tokyos lisaraundiga 1:2 Tatsuya Tsubakiharale.

Combat Press loeb neid selles kaalus maailma parimateks kikkpoksijateks Tenshin Nasukawa järel. Nad kohtusid septembris tavakohtumises ja siis Tsubakihara võitis enamusotsusega. Combat Press valis selle aasta suurüllatuseks. Hakati otsima võimalust korduskohtumiseks. 21-aastane Tsubakihara oli enne korduskohtumist 10-3-1, Egawa 14-3-1. Kick Japan Ranking Virtual paneb mõlemad esikümnesse.

65-kiloste meeste meister Hideaki Yamazaki (33-8-1), Combat Pressi nr 3 võitleja oma kaalus, võitis tavamatšis avaraundi nokaudiga Fukashit (40-15-2), kes on endine Rise’i meister. Yamazaki on Combat Pressi tabelis juba aastaid. 2013. aastal võitis ta Krushi vöö. K-1 vöö saavutamiseks tuli mullu alistada teine tippvõitleja Rukiya Anpo. Yamazaki tegi seda avaraundis nokaudiga. Ta on võitnud ka Stanislav Renitat.

See oli K’Festa 4 esimene üritus ehk 4-1. 4-2 toimub nädal hiljem ja seal on peamatšiks maailma parima kikkpoksija Takeru tiitlikohtumine Leona Pettasega. Üritus pidi toimuma ühel päeval 24. jaanuaril, kuid Jaapan kuulutas koroona tõttu välja eriolukorra.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel