Kaspar Duglas. Foto: GoodFight, Jane Vogt

Kaspar Duglas lööb Muay Thai Liigal kaasa armastusest spordi vastu

13. oktoober 2023 | Muay Thai Liiga, Uudised

Juba homme toimub Arigato spordiklubis Eesti Muay Thai Liiga. Kaspar Duglas vastutab sündmusel tehnika eest: heli, muusika, mikrofonid, juhtmestik, varustuste kokku korjamine, transportimine, üles seadmine.

Foto: GoodFight, Jane Vogt

Eestis seisab võitlussport suuresti entusiastide õlgadel. Kaspar räägib, et tema entusiasmi taga on esmalt armastus spordi vastu. Vältimatu osa on ka hea seltskond. „Kui sul on hea meeskond, kellega koos asju ajada, ei ole see töö, vaid lõbu ja saab nalja ka!“ ütleb ta.

Eestis seisab võitlussport suuresti entusiastide õlgadel.

Foto: GoodFight, Jane Vogt

Kaspar hindab tiimiliikmete juures väga distsipliini, korrektsust ja ajast kinni pidamist. „Kui milleski kokku lepitakse, siis tullakse kohale ja tehakse! Tööd tehakse südamega,“ räägib ta.

Foto: GoodFight, Jane Vogt

Kaspar pani üles Muay Thai Liiga poksiringi ja selgitas, et spordiklubisse pannakse püsti olümpiastandarditel poksiring. See on muuseas ka ainus Tallinna linnale kuuluv poksiring. Poksiringid on olemas veel Kalevi spordiklubis, Leaderis ja Saku Tai poksi klubis.

Foto: GoodFight, Jane Vogt

Treeningutel on hea, kui võitleja saab enne võistlustele minekut ringitunnetuse kätte. Kaspar selgitas, et oluline on ka tunnetus, kuidas nööride vastas liikuda ja välja tulla. Kui teha trenni vaid ruutude peal maas, kipub ringiala minema kaks korda suuremaks. Kõige parem ringitunnetus tuleb ringis sees.

Kaspar Duglas. Foto: GoodFight, Jane Vogt

Eesti Muay Thai Liiga ajakava: 

  • 10:00-11:00 võistlejate registreerimine, kaalumine ja meditsiiniline kontroll
  • 11:00-12:00 võistluspaaride loosimine
  • 12:00 kohtunike ja treenerite koosolek
  • 12:15 võistluste algus
Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel