Kas britt lõpetab ameeriklase võiduseeria UFC-s?

03. september 2021 | Uudised

Ameeriklane Derek Brunson on viimasel ajal vastaseid teelt pühkinud: UFC-s on ta võitnud neli viimast matši. Teda üritab laupäeva õhtul peatada UFC puuri naasev Darren “Gorilla” Till.

37-aastane ja 185 cm pikk Brunson pole kaotanud ühtegi matši juba rohkem kui kaks aastat. Ameeriklasel on ette näidata 22 võitu ja seitse kaotust. Märtsis alistas ta Kevin Hollandi ja on hetkel UFC keskkaalu edetabelis viies.

28-aastane ja 183 cm pikk Till on edetabelis 7. kohal. Ta on võitnud 18 MMA-matši (10 nokaudiga) ja kaotanud kolm korda. Till on viimasest neljast matšist kaotanud kolm, sealhulgas ühehäälse otsusega Robert Whittakerile eelmise aasta juulis. Varem võitles Till kergekeskkaalus (kuni 77,1 kg). 2018. aastal võitles britt maailmameistritiitli nimel, kuid kaotas kuulsale Ameerika võitlejale Tyron Woodleyle.

Darren Till oli varem kõrgetasemeline kikkpoksija. Ta on tulnud K-1 Euroopa meistriks. 2012. aastal sattus ta Liverpoolis kaklusesse, kus sai kaks noahoopi ja oli ohtlikus seisus. Pärast seda intsidenti soovitas treener tal Brasiiliasse kolida, kus ta lõpuks elaski kolm ja pool aastat.

Seda keskkaalumatši kannavad üle telekanal TV3 Sport ja järgmise generatsiooni teleteenus Go3 4. septembri õhtul alates kella 23. Ülekanne algab viie eelmatšiga, mille hulgas on ka poolraskekaalu lahing leeduka Modestas Bukauskase ja ameeriklase Khalil Rountree vahel.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel