Järgmised matšid: Ramirez, Shields

07. august 2019 | Uudised

Hiljuti Maurice Hookeri alistanud Jose Ramirez (64 kg) peab tiitlit kaitsma Jack Catteralli (Suurbritannia) vastu.

WBO andis neile aega tingimuste kokkuleppimiseks 5. septembrini. Catterall on küll 24-0 ja 2014. aastast WBO rahvusvaheline tšempion, kuid viimati poksis aprillis Oscar Amadoriga, kelle võidud kaotused olid sel hetkel 10-17, ja mullu näiteks Kevin McCauleyga, kes oli lausa 15-163-12.

30 päeva tingimusi selgitada on aega ka ameeriklastel Shakur Stevensonil (12-0) ja Joet Gonzalezil (23-0), kes poksivad WBO tšempionivööle (58 kg). Stevenson pidi poksima tšempioni Oscar Valdeziga, kuid Valdez kardab Stevensoni, jättis vöö vabaks ja liigub raskemasse kaalu. Tugevaks peetakse ka Gonzalezit.

Kõigi nelja tähtsama poksiorganisatsiooni tšempion (73 kg) Claressa Shields soovis juurde viiendat vööd ja pidi vabale kuni 70-kiloste naiste WBO tiitlile poksima augustis Ivana Habazini vastu, kuid vigastas põlve. Matši uus kuupäev on nüüd 5. oktoober Shieldsi kodulinnas Flintis.

Shields, kes on olnud ka 77-kiloste naiste tšempion, soovib üle lüüa Vassõl Lomatšenko rekordi ja saada kõige kiiremini kolme kaalu tšempioniks. Ukrainlane tegi seda 12 matšiga, Shieldsi järgmine matš oleks tema profikarjääri 10. Horvaatiast pärit Habazin (20-3) oli IBF-i tšempion (67 kg), kuid kaotas tiitli 2014. aastal Cecilia Braekhusile.

Shieldsil oli vahepeal nii igav haige jalaga, et esitas väljakutse UFC tšempionile Amanda Nunesile.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel