IG kharitonovmma

Haritonov ostis krüptoraha juba kümmekond aastat tagasi

23. detsember 2021 | Uudised

Vabavõitleja Sergei Haritonov ostis bitcoin‘i juba alguses.

“Ostsin juba siis, kui keegi sellest midagi ei teadnud, 2009-2012. Hind oli üsna kallis. Müüsin ka kiiresti maha. Suurt kasu ei saanud. Ei oodanud, kuni 50 000-70 000 maksab. 10 000 eest ostsin, 12 000 müüsin,” ütles ta spordiajakirjanikule Aleksander Ljutikovile Youtube’is.

Haritonov võitleb Tyrone Spongiga sarja Eagle FC esimesel Ameerika-üritusel 28. jaanuaril. Spong pidi võitlema Antonio Silvaga.

“Bigfootiga tekkisid probleemid. Spong ja Haritonov on palju parem matš kui Spong ja Silva. See matš võib lõppeda igal hetkel,” selgitas korraldaja Habib Nurmagomedov ESPN-ile.

“Ma ei tea, miks mind välja vahetati. Kuulsin, et Florida spordikomisjon ei luba mul võistelda, aga ükski komisjon pole mind Ameerikas veel takistanud. Haritonov on venelane ja see on vene sari,” ütles Silva küljele MMA Fighting.

Haritonov jätkab ka Bellatoris. “Kirjutasin just Bellatoriga alla uuele lepingule. Nad lubavad mul võistelda Habibi sarjas Miamis, sest see pole Ameerika,” naljatas Haritonov.

Haritonov asus juba Miamiks valmistuma ega saanud seetõttu osaleda isegi 21. detsembril isa 65. sünnipäeva peol. Samuti ei saanud ta minna sel nädalal unifight‘i MM-ile, kuigi on seal tähtis nina.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel