Gabriel Varga

Karate Combat lisab nimekaid võitlejaid

23. detsember 2021 | Uudised

Karate Combati kevadel algaval 4. hooajal osalevad Gabriel Varga ja Dastonbek Otabolajev.

Varga on endine Bellatori ja Glory kikkpoksimeister, aga ta alustas shotokan-karatega, võitis ISKA suuri võistlusi ja teenis välja neljanda järgu musta vöö. Bellator lõpetas tänavu kikkpoksivõistluste korraldamise. Varga võistles siis Bellatoris ka vabavõitluses, aga kaotas.

Otabolajev tõi Usbekistanile tänavu ajaloo esimese karate MM-kulla, kuid ei jõudnud olümpiale.

Karate Combati president Adam S. Kovacs loodab sarja meelitada Lyoto Machida ja Anderson Silva. Machida oli sarja tänavuse hooaja sensei ehk kommentaator, kuid ei võidelnud. Lyoto isa Yoshizo on shotokan-karate meister. Silval on taekwondo‘s viienda järgu must vöö.

Tänavuse hooaja teine sensei oli Georges St-Pierre, kes alustas kyokushin-karatega. “Mulle meeldib, et Karate Combat ühendab karatestiilid. Karate võib olla väga erinev, lõhutud. Ühtne stiil teeb karate tugevamaks,” ütles GSP.

Kui Triller sel nädalal teatas, et järgmisel Triad Combatil võitlevad Junior Dos Santos ja Kubrat Pulev, sõnas Kovacs, et nii juhtub, kui võistlusi korraldavad inimesed, keda huvitab raha, mitte sportlased.

Kovacs andis Twitteris äsja pärast Stephen Thompsoni kaotust ka märku, et talle meeldiks Wonderboyd oma sarjas näha. Thompsoni isale kuulub karatekool. Thompson oli Chuck Norris World Combat League’i edetabelis esikohal 2006. aastal.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel