IG joannajedrzejczyk

Fotod: toredaimad tänavused pühadetervitused

27. detsember 2021 | Uudised

Pühad on aeg, kui isegi kõige karmimad võitlejad näitavad pehmemat poolt.

Joanna Jedrzejczyk postitas Instagrami 1,9 miljonile jälgijale pildid mitte ühel, vaid lausa kõigil jõulupäevadel ja soovis, et igaüks leiaks soojust oma kehas, hinges ja südames.

Daniel Cormier palus, et Jumal õnnistaks kõiki, ja lisas, et tema soovidega ühinevad Salina, Daniel II, Marquita ja Luna.

IG dc_mma

IG thenotoriousmma

IG mikechandlermma

UFC ringitüdruk Brittney Palmer, kellel on 1,2 miljonit jälgijat, postitab palju pilte, mida ehk ei saagi mujal avaldada, seepärast temalt üks veidi varasem, 15. detsembrist. Habib Nurmagomedov ütles hiljuti, et tema sarjas Eagle FC ringitüdrukuid pole ja kuigi teda toetas ka näiteks Valentina Ševtšenko, kaitsesid UFC ringitüdrukud oma tööd. UFC tüdrukud teenivad 1000 dollarit üritusega ja 5000 dollarit, kui on PPV-üritus. Palmer on ringitüdrukuna töötanud 2005. aastast ja teenib aastas sadu tuhandeid selle kõrvalt IG-modellina.

IG brittneypalmer

IG usykaa

IG floydmayweather

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel