Hamadouche ja Serrano võtsid kerged võidud

17. detsember 2020 | Uudised

IBF-i meister (59 kg) Maiva Hamadouche alistas 17. detsembril Itaalias Nina Pavlovici.

Pariisi politseinik lihtsalt poksis serblanna nurka igas raundis ja peksis vastupanuta. Pavlovic käis põrandal rohkem kui korra. Mingil põhjusel kohtunik (ega Pavlovici nurk) ei peatanud seda veresauna enne kui 8. raundis.

Hamadouche (20-1 enne) on kaotanud vaid Delfine Persoonile. Boxrec on arvutanud välja, et ta on olnud maailma 4. naine. Pavlovic (6-3-1) kaotas tänavu Jelena Gradinarile.

WBO meister (57,2 kg) Amanda Serrano alistas päev varem Dominikaani Vabariigis avaraundis kohaliku Dahiana Santana (36-12). Nende kordusmatš leidis aset, kuna Serranol oli kuu jooksul ära kukkunud kolm vastast, kaks neist koroona tõttu. Santana on kahekordne proffide maailmameister.

17. detsembril poksis Ameerikas ka WBA ja WBC selle kaalu meister Jelena Mrdjenovich (40-10-2) Iranda Paola Torresiga (12-4-1), aga temal tuli võit raskemalt: ta pidi istuma kaitses ja tema nägu oli verine, kokku punktivõit. Serrano on tegelikult ka WBC väike meister ja tal on plaan poksida Mrdjenovichiga ja tiitlid ära võtta.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel