One: Krõklja alistas kikkpoksi tiitlimatšis Stoica

18. detsember 2020 | Uudised

One’i poolraskekaalu kikkpoksimeister Roman Krõklja sai 18. detsembril ühehäälse võidu Andrei Stoica üle.

Kahemeetrine ukrainlane liikus väledalt ja domineeris lühema mehe üle algusest peale. Krõklja meenutab välimuselt ja osavuselt nooremat Klitškot – kui Klitško tohiks lüüa põlvega. 5. raundis tabas hoogne Krõklja tiitlipretendenti peaga näkku ja kohtumine peatati mõneks ajaks.

Stoica võttis matši napi ettevalmistusajaga.

Krõklja elab Valgevenes. Krõklja (45-7) oli pidanud One’is vaid ühe matši. See oli kohe tiitlimatš ja ta alistas Tarik Khbabezi, kes on nüüd Glorys. Enne seda võitles Krõklja tihti sarjades Kunlun Fight (alistas Sergei Maslobojevi) ja K-1 (alistas Fabio Kwasi). Combat Press loeb teda nr 2 kikkpoksijaks maailmas oma kaalus.

Rumeenia vägilane Stoica (52-12) on tuttav Rumeenia sarjadest Dynamite Fighting Show, Colosseum ja Superkombat. One’is võitleb ka tema noorem vend Bogdan.

Kukk-kaalu tai poksi meister Nong-O (261-54-1) alistas Rodleki (129-41-5), kes treenib Saenchai klubis. Nong-O on pidanud Saenchaile viis korda alla jääma (kuuldavasti on neid kordi rohkemgi), kuid on Rajadamnerni ja Lumpinee meister. Sarnaselt Sagetdaole oli ta vahepeal aastaid treener Singapuri klubis Evolve.

„Me mõlemad oleme vägevad lööjad. Võidab see, kes suudab kogemused enda kasuks pöörata,” ütles Nong-O enne matši. Peeti vaoshoitud matš, kus kumbki ei tahtnud vigu teha. 3. raundis tabas meister Rodlekit käelöögiga lõuga ja too langes põrandale.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel