Habibi sari tegi Ameerikas debüüdi

29. jaanuar 2022 | Uudised

Miamis toimus 28. jaanuaril esimene Habib Nurmagomedovi sarja Eagle FC üritus Ameerikas, peaosades Tyrone Spong ja Sergei Haritonov.

Venelane, kes kaalumisel oli esialgu üle piiri (120 kg), võitis 2. raundis maas käelöökidega. Tal on viimasest seitsmest kohtumisest nüüd kuus võitu (kaks neist poksis). Ta soovib jätkata Eagle’is. Tal on leping Bellatoriga, aga keegi ei julge Habibi pahandada. Endine kikkpoksi suurkuju Spong ei osanud enne matši öelda, kas see jääb ühekordseks tagasitulekuks vabavõitlusse.

Teises tähtsamas kohtumises sai Rashad Evans esimese võidu pärast 2013. aastat, vastaseks Gabriel Checco, võidunumbriteks kõigi kolme kohtuniku hinnangul 30:27. “Ma veidi pelgasin, aga nüüd meeldib mulle see spordiala taas. Paremasse vormi pean end viima, aga mina olen valmis järgmiseks matšiks, Eagle,” sõnas ta pärast kohtumist Henry Cejudole.

Ülejäänud kohtumised:

Ray Borg alistas Cody Gibsoni
Ramazan Kuramagomedov alistas John Howardi
Raimond Magomedalijev alistas Anthony Njokuani
Dylan Salvador alistas Arman Ospanovi
Yorgan De Castro alistas Shaun Asheri
Demarques Jackson alistas Miles Hunsingeri
Shawn Bunch alistas Firdavs Hassanovi
Loik Radžabov alistas Zach Zane’i
Ayadi Majdeddine alistas Sitik Mudujevi

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel