R2 Pulss. Maikel Astur Astrid Johanna Grents ja Robin Juhkental Foto GoodFight

R2 Pulss. Maikel Astur Astrid Johanna Grents ja Robin Juhkental. Foto: GoodFight

Grents ja Astur Raadio 2-s: enne The League’i on tuju hea ja ootusärevus suur

16. märts 2023 | Uudised

Raadio 2 saates “R2 Pulss” tegi saatejuht Robin Juhkental intervjuu Maikel Asturi ja Astrid Johanna Grentsiga, kes astuvad ringi 18. märtsil toimuval Eesti võitlusspordi tippsündmusel The League Tondiraba Jäähallis. Nad ütlesid, et fight pole enam kaugel, tuju on hea ja ootusärevus suur.

R2 Pulss. Astrid Johanna Grents ja Robin Juhkental Foto GoodFight

R2 Pulss. Astrid Johanna Grents ja Robin Juhkental. Foto: GoodFight

Paljud arvavad, et poksis saab ohtralt vigastusi. Astrid Johanna ja Maikel kummutasid saates need jutud – Maikel märkis, et mängis enne kikkpoksijaks saamist 12 aastat jalgpalli ja sealgi oli rohkem vigastusi kui kikkpoksis.

Astrid Johanna lisas, et ringis ei tunne ka valu – oma osa sellel on ilmselt adrenaliinil, mida poks ohtralt pakub. Maikel lisas, et see on osa ametist – ringis ei mõtle, kas on valus või mitte, vaid teed oma töö ära.

R2 Pulss. Maikel Astur ja Robin Juhkental Foto GoodFight

R2 Pulss. Maikel Astur ja Robin Juhkental. Foto: GoodFight

Astrid teeb võistlusteks valmistudes 8-10 trenni nädalas. Hooajaväliselt ta teeb vähem erialast treeningut. Ta on praegu täiskohaga poksija ja elatist teenib treenerina. Maikelil on oma poksiklubi TeamAstur. Mees usub, et poksijana peab pühenduma oma karjäärile, vaid järjepidevalt treenides on võimalik tippu saada.

Maikel arvab, et kõigil kikkpoksijatel on samad unistused, jõuda tippliigadesse. Astrid Johanna peab oma ühe unistusena One Championshipi jõudmist. Samuti tahab ta olla eeskujuks, et unistusi tuleb püüda ja neid ellu viia.

R2 Pulss. Maikel Astur, Monika Kuzmina, Astrid Johanna Grents ja Robin Juhkental Foto GoodFight

R2 Pulss. Maikel Astur, Monika Kuzmina, Astrid Johanna Grents ja Robin Juhkental. Foto: GoodFight

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel