Levi Rigters ja Uku Jürjendal (Foto Maurice van der Meijs)

Levi Rigters ja Uku Jürjendal. Foto: Maurice van der Meijs

GLORY HEAVYWEIGHT GRAND PRIX I Uku Jürjendal oma strateegiast: võtan iga võitlust nagu see oleks viimane

02. veebruar 2024 | Uudised

Eelmise aasta oktoobris šokeeris Uku Jürjendal maailma, kui võitis GLORY`l Bulgaarias kikkpoksi legend Badr Harit ja jõudis 8 mehe turniirile.

Uku kinnitas pärast matši, et võit Badri üle oli tema jaoks suur asi ja unistuste võit. „Ma ei oska seda praegu sõnadessegi panna, emotsioone on palju,“ ütles Uku ringis.

Selle võiduga sai Uku raskekaalu Grand Prix turniirile. „Ma tahan tänada kõiki oma sponsoreid, kes on mind palju aidanud, et ma saaksin siia tulla. Ja kõiki oma fänne üle maailma ja Eestis. Aitäh kõigile, et te kaasa elasite!“ ütles ta rahvusvahelisel areenil fännidele tänusõnad eesti keeles.

Ma tahan tänada kõiki oma sponsoreid, kes on mind palju aidanud, et ma saaksin siia tulla. Ja kõiki oma fänne üle maailma ja Eestis. Aitäh kõigile, et te kaasa elasite!

31. jaanuaril toimus otse-eetris GLORY Heavyweight Grand Prix loosimine, millega otsustati 9. märtsil toimuva 500 000 dollari suuruse auhinnafondiga kaheksa-mehe veerandfinaalid.

Uku Jürjendal (20-8, 16 KO) võitleb turniiri avavõitluses Hollandi tõusva tähe Levi Rigtersi ((15-1, 7 KO) vastu. Uku sõnas pärast loosimist toimunud intervjuus, et tema strateegiaks on võtta iga võitlust nagu see oleks viimane.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel