Furyt ja Wilderit soojendav Kownacki: pean Heleniusega matšis rohkem pead liigutama

02. oktoober 2021 | Olybet, Uudised

Tyson Fury ja Deontay Wilderi soojendusmatšina leiab 9. oktoobril Las Vegases aset Adam Kownacki ja Robert Heleniuse korduskohtumine.

Kownacki, kes kaotas esimese matši, teab, et ei tohi olla hooletu. Ainult ühe kaotusega poolakas usub, et suudab 36-aastast soomlast võita.

„Ma kavatsen poksida teistmoodi kui esimeses kohtumises. Plaanin olla ettevaatlikum. Ma olin esimest matši võitmas. Ta oli üsna läbi, hingeldas. Üliraskekaalus võib üks löök otsustada kõik, seega pean pead liigutama. Kõige tähtsam asi on topeltsirge,” lausus Kownacki.

Fury ütles, et on Wilderiks valmis. „Mul võttis ettevalmistusperioodil aega kuus nädalat, et muutuda osavast kontraründajast agressiivseks lööjaks,” sõnas ta.

Mike Tyson arvab, et Wilder peab võitmiseks kõigepealt võitma iseennast.

Olybeti kohaselt on favoriit Fury koefitsiendiga 1,32 ehk tema võiduvõimalus on kaks korda suurem kui Wilderil. Sellesse, et Fury matši jooksul pikali lüüakse, analüütikud ei usu, küll aga sellesse, et Wilder põrandal käib.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel