Foto: Misha Cirkunov

Läti võitleja kohtub UFC puuris tugeva poolakaga

01. oktoober 2021 | Uudised

Poolakas Krzysztof Jotko kohtub sel nädalavahetusel UFC-s mehega, kellel on kaks kodakondsust: Lätis kannab ta nime Mihhail Tsirkunov, Kanadas Misha Cirkunov.

34-aastane ja 191 cm pikk Tsirkunov on viimasest kuuest matšist võitnud kaks. Märtsis kaotas ta ameeriklasele Ryan Spannile. Kaks aastat tagasi alistas ta austraallase Jimmy Crute’i, kes eelmisel aastal nokauteeris leedulase Modestas Bukauskase. Tsirkunovil on MMA võistlustelt 15 võitu (viis nokaudiga) ja kuus kaotust.

32-aastane ja 185 cm pikk Jotko on viimasel ajal esinenud soliidselt: viimasest neljast matšist on ta võitnud kolm. Samas viimases matšis kaotas ta Sean Stricklandile (USA).

Jotko ja Tsirkunovi kohtumine saab olema keskkaalus (kuni 83,9 kg). Tsirkunov võistles enne poolraskekaalus (kuni 93 kg).

Õhtu peamatšis otsustavad kaks brasiillast Thiago Santos ja Johnny Walker, kumb on tugevam. Lahing saab toimuma raskekaalus. Mõlemad on sarnasel tasemel ja tugevate käelöökidega, seega peaks tulema väga põnev duell.

37-aastane ja 188 cm pikk Santos on UFC edetabelis viies, kuid on kaotanud viimased kolm matši. Brasiillane võitles eelmisel aastal ka tiitli eest, kuid kaotas dramaatilise matši kohtunike otsusega ameeriklasele Jon Jonesile. Santos on võitnud 21 MMA matši (15 nokaudiga) ja kaotanud üheksa.

28-aastane ja 198 cm pikk Walker on UFC edetabelis kümnes. Tal on 18 võitu (15 nokaudiga) ja viis kaotust. Walker nokauteeris Tsirkunovi 2019. aastal.

Otseülekannet Las Vegasest kannavad laupäeva öösel vastu pühapäeva alates kella 2 üle telekanal TV3 Sport ja järgmise generatsiooni teleteenus Go3.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel