Fotod: Chris Kala

FOTOD JA VIDEOD! Vägeva võidu välja teeninud Henry Rohtla: töövili maitseb sigahästi!

25. veebruar 2020 | The League, Uudised

„Rahva toetus andis energiat juurde. Ma olen kõigile, kes kaasa elasid, väga tänulik. See on hea tunne. Ma arvan, et kui ma oleks täna kaotanud, siis ma oleks ikka rahul olnud, sest rahva ees olles tulev emotsioon on äge. Võit on boonus,” ütles üritusel The League 2 võitnud Henry Rohtla.

Tegemist oli õhtu ühe agressiivseima matšiga. Võitlusspordifännid ootasid Henry tagasitulekut ega pidanud pettuma: matš oli tuline ja Henry hea töö tõi võidu. „Mul oli natuke võidukohustusehirm, aga sellega tuleb hakkama saada ja ma arvan, et ma sain sellega väga hästi hakkama,” sõnas ta.

Henry tänas vastast Andrius Teberat. „Aitäh talle! Hea matš oli. Kui see võis pealt vaadates tunduda, et see on lihtne, siis tegelikult ei olnud. Ta võttis lööke väga hästi vastu,” ütles Henry.

„Loodan, et sain olla inspiratsiooniks paljudele noortele tegijatele. Seadke üles enda eesmärgid ja nähke vaeva. See töövili maitseb sigahästi! Tehke seda, mida armastate ja teil pole ühtegi päeva elus tunne, et käiksite tööl!” kirjutas ta Facebookis.

Henry tänab kõiki treenereid, kes teda sel perioodil aitasid, elukaaslast, peret, sõpru, fänne. Samuti tänab ta koostööpartnereid: Isekallur, Computerlab, Fit360, CBD-Kanep, Netipant24, M&M Inkasso, FIFAA, Rude Rats, Mihkel Vällik.

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel