Floyd Mayweather. Foto: Shutterstock

Floyd Mayweather ja Conor McGregor kohtuvad poksiringis 2023. aastal

28. september 2022 | Uudised

Kuigi Floyd Mayweather lõpetas profikarjääri juba 2015. aastal on 45-aastast meest nähtud poksiringis ka pärast pensionile jäämist. Mayweather tunnistas DailyMail`ile antud intervjuus, et peab hetkel läbirääkimisi UFC võitleja Conor McGregori vastu.

Mayweather on pärast pensionile jäämist võidelnud veel muuhulgas Youtube`i staari Paul Logani ja Jaapani kikkpoksija Tenshin Nasukawa vastu.

Eeloleval nädalavahetusel astub Mayweather ringi Jaapani segavõitluskunstnik Mikuru Asakuraga. Pärast seda on tal ees ootamas matš UFC tähe Conor McGregoriga.

Conor McGregor. Foto: Shutterstock

„Novembris on mul veel üks showvõitlus ja siis on mul matš Conor McGregori vastu aastal 2023. Me ei tea veel kas see on showvõitlus või tõeline võitlus. Juttu on olnud mõlemast. Ise eelistan showmatši,“ rääkis Mayweather.

McGregor ja Mayweather on juba korra 2017. aastal kohtunud. Profipoksi reeglite alusel korraldatud matši võitis tol korral tehnilise nokaudiga Mayweather.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel