Fight Sports neljapäeval: valentinipäeva veresaun

10. jaanuar 2019 | Uudised

Fight Sports näitab neljapäeval, 10. jaanuaril kell 19 poksimatši WBA, WBO ja IBF-i tiitlitele.

Kohtusid Nate Campbell (USA) ja Ali Funeka (LAV). Kohtuti 2009. aasta valentinipäeval. Tegelikult oli matš mõttetu, sest võitja oli kahjuks selgunud kaalumisel. Mõttekas oli sellepärast, et kui pole matši, ei saa keegi ka raha. (Campbell oli seda kogenud mõni kuu varem, kui tema vastane Joan Guzman ei saanud kaalu ega soovinud siis ka poksida. Campbell kaotas 300 000 dollarit ja sattus pankrotti. Astus pankrotiauku. Sõrmed jäid auguservale.)

Promootor Don King oli niigi püstihädas, sest „Valentinipäeva veresaunana“ reklaamitava poksiõhtu peamatšiks oli plaanitud Alfredo Angulo kohtumine, kuid tolle vastane kadus jäljetult, went AWOL, öeldakse inglise keeles, potentsiaalsed vastased vahetusid peaaegu iga päev ja vaene King jagas pileteid juba poole hinnaga.

Campbell kohtus pärast seda veel Timothy Bradley ja Victor Ortiziga. Funeka, keda kirjeldati kehaehituse tõttu kui palvetajaritsikat, poksis hiljem Jeff Horni ja Samuel Vargasega.

Fight Sports on telekanal, mis näitab poksi, vabavõitlust, džuudot, sumot ja muud. Eestis edastab Fight Sportsi näiteks Elisa.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel