Fight Sports esmaspäeval: Mayweather – Ortiz!

07. jaanuar 2019 | Uudised

Fight Sports näitab esmaspäeval, 7. jaanuaril kell 21 skandaalse lõpuga poksimatši, kus Floyd Mayweather juuniori vastaseks oli WBC kuni 67-kiloste meeste tšempion Victor Ortiz.

2011. aastal peetud matši PPV tõi sisse 78,4 miljonit dollarit. Floydi garanteeritud tasu oli 25 miljonit, mis tänu PPV-le võis tõusta 40 miljonile. Esmakordselt tiitlit kaitsev Ortiz teenis 2 miljonit.

Mayweather oli enne matši eemal olnud 15 kuud. Teda kutsuti selle aja jooksul kuues asjas kohtusse. „Inimesed valetavad, sest nad tahavad mu raha,“ väitis Mayweather.

Victor ei valinud Floydi. Floyd valis järgmiseks matšiks Victori, sest Victor esindas „head“ poissi ja tema soontes voolas mehhiklase veri, mis tähendas tulusat turgu. See oli Floyd, kes otsustas, et matš peab toimuma Mehhiko iseseisvuspäeva nädalavahetusel.

Ortiz oli Oscar De La Hoya poksija ja De La Hoya arvas enne matši, et Ortiz paneb paremuse maksma matši teises pooles. „Mina seda ei suutnud, sest ma olin 34 aastat vana, kui ma Floydiga poksisin. Nüüd on 34-aastane Mayweather, Victor on aga 24,“ sõnas De La Hoya.

Fight Sports on telekanal, mis näitab poksi, vabavõitlust, džuudot, sumot ja muud. Eestis edastab Fight Sportsi näiteks Elisa.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel