MOTIVATSIOONIVIDEO! Schwarzenegger: elus peab olema siht!

07. jaanuar 2019 | Uudised

Arnold Schwarzenegger pidas esimese advendi nädalavahetusel Münchenis kõne edu saladustest.

Arnoldi kõnet Jürgen Hölleri Power Weekendil tuli kuulama ligi 10 000 inimest. Esireas istus Arnoldi pruut Heather Milligan. Arnold ütles algul saksa keeles, kui hea meel on tal Münchenis viibida, sest ta treenis selles linnas mitu kuud. Peagi sai temast Mr Europe ja seejärel noorim Mr Universe.

Arnold rääkis seejärel Ameerika 1988. aasta presidendist George Bushist. „Ta oli minu jaoks isakuju. Ta motiveeris ja toetas mind. Toetus on eduks vajalik,“ lausus Arnold.

Arnold tõi välja edu saladused: „Elus peab olema siht. Minu eesmärk oli saada tšempioniks, rikkaks ja kuulsaks.“

Teine reegel: ärge kuulake pessimiste. Alati, kui keegi ütles, et see pole võimalik, arvas Arnold, et on võimalik.

Kolmas reegel: „Kasutage päeva 24 tundi ära tõhusalt. Kui eelistate magada kaheksa tundi, magage kiiremini. Magage kuus tundi, sest siis on aega muu jaoks.“

Hölleri jaoks kehastab Arnold just seda, mida Höller edastab oma seminaridel: edu taga on süsteem. Hölleril oli noorena viis eeskuju, üks neist Arnold. Ta soovis Arnoldit seminarile juba neli aastat tagasi, Arnoldil aga aega ju loomulikult napib.

Ta sai Arnoldi üritusele lõpuks tänu Arnoldi sõbrale Ralfile, kes viibis Hölleri 2017. aasta jaanuari Power Weekendil (kaasas Saksamaa üks kuulsamaid jalgpallureid Oliver Kahn). „Megaüritus! Jürgen Hölleri seminarid on võimsad,“ kiitis Ralf.

„Siin on täna 10 000 inimest, kõik sama unistusega. Nad kõik tahavad saada rikkaks, edendada oma karjääri või ettevõtet, pääseda hamstrina hammasrattas jooksmisest. Me näitame neile, kuidas saada kahtlustest jagu ja saavutada tulemusi,“ sõnas Höller.

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel