Foto: Freepik

Esimest korda poksitrenni – kuidas esimese trenni pingest üle saada?

01. mai 2024 | Uudised

Mida arvavad minust teised, kui ma esimest korda poksitrenni lähen? Kas ma üldse oskan midagi teha? Kas on piinlik, kui ma ei oska? Selliste mõtete mõtlemine enne poksitrenni võib trenni ära rikkuda juba enne, kui see alanud on. Veebileht Fressi.fi jagab nõuandeid, kuidas esimese trenni pingest üle saada.

On täiesti normaalne, et midagi uut on põnev ja sellega alustamine võib tunduda raskena. Suurim lävi on aga juba ületatud, kui jõuad oma esimesse poksitrenni kohale. Siit veel kolm nõuannet, mis sind aitavad.

Foto: Freepik

Igaüks on meist kunagi algaja olnud

Poksitrennides käib inimest seinast seina, kes on alles algajad ning kes juba edasijõudnud. Hea on meeles pidada, et me kõik oleme kusagilt alustanud, olnud algajad ning tundnud ennast samamoodi – ka kõige kogenenum poksija on kunagi olnud algaja.

Ka kõige kogenenum poksija on kunagi olnud algaja.

Tutvu rahus uue trenniga

On lubatud rahus ning omas tempos tutvuda uue trenniga. Ära nõua endalt imesid ning ela esimesse trenni rahulikult sisse.

Küsi abi

Kui tunned ennast ebakindlalt, siis küsi abi. Ära karda, et tekitad endale piinlikkust!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel