Cormier: Habib saab Floydilt haledalt tappa

16. oktoober 2018 | Uudised

UFC tšempion Daniel Cormier soovitab sõber Habib Nurmagomedovil hoiduda poksimatšist Floyd Mayweather juunioriga.

„Habib saaks haledalt tappa,“ ütles ta saates „MMA Show“. „Kui ta seda just raha pärast ei tee. Habib on mu sõber, aga Habib on hull ja kui ta peksa saab, tahab ta kindlasti maadlema hakata ringis.“

Hiljuti Conor McGregorit võitnud Nurmagomedov esitas Floydile väljakutse. Mayweather vastas, et CBS, Showtime ja MGM Grand otsigu tšekiraamatud välja. Nurmagomedov vastas Instagramis, et Las Vegas ei sobi. Nurmagomedovi ja McGregori matš toimus Vegases, UFC soovib aga venelase 2 miljoni dollarisest tasust laamendamise eest 250 000 trahviks jätta.

Nurmagomedovi mänedžer naeris välja 50 Centi ettepaneku võidelda 2 miljoni dollari eest Bellatoris. „2 miljonit pole mingi raha,“ ütles ta. „Habib võib teenida 50 miljonit. 2 miljoni eest ei avaks Habib isegi Coca-pudelit.”

Nurmagomedov kohtus hiljuti Mayweather Promotionsi juhi Leonard Ellerbe’iga. Nurmagomedov on ähvardanud, et kui karistatakse tema sõpra, kes UFC 229-l möllas, lahkub ta UFC-st.

Netikihlveokontor Bovada võtab juba Habibi ja Floydi matšile pakkumisi. Tõenäosus, et võidab Mayweather, on 20-1.

Mayweather alistas McGregori tehnilise nokaudiga, kuid pikali ei löönud.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel