Brasiilia vabavõitleja püstitas “kosmonaudi” tegemises maailmarekordi

21. juuli 2021 | Uudised

Cassiano Laureano püstitas „kosmonaudi” tegemises maailmarekordi, et juhtida tähelepanu haigele väiksele sugulasele.

Laureano tegi tunniga 951 „kosmonauti”. Spordisõbrad teavad, et see tähendab hästi kiiresti kõhuli laskumist ja tõusmist. Eestis on sel alal võisteldud. Inglise keeles on asja nimi burpee, kuna selle mõtles 1930. aastatel välja Ameerika psühholoog Royal H Burpee.

Senine rekord oli 879 ja püstitati tänavu. Laureano soovis teha neid 1000, kuid vigastas kaks päeva varem jalga. Ta treenis selleks üheksa kuud ja tegi selle ajaga ligi 26 000 „kosmonauti”. Laureano eesmärk oli näidata, kui õnnelikud on inimesed, kelle süda töötab normaalselt.

Cassiano üheksakuine sugulane Rebecca sündis südamepuudulikkusega. Cassiano klubi Tricolor Fight Team tegi Rebecca ravi heaks hooandmislehe, kus iga toetatud dollari eest panustab ise dollari. Rebeccat saab toetada SIIN.

Laureano on Tapology andmetel pidanud kuus vabavõitluskohtumist, millest võitnud viis. Peamiselt võitles ta Brasiilia sarjas Samurai Combate.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel