Foto: Enfusion Roma

Maikel Astur kaotas Itaalias WAKO tiitlikohtumise

11. juuli 2021 | Uudised

Maikel Astur kaotas 11. juulil Roomas nokaudiga kohtumise WAKO proffide maailmameistri tiitlile.

Kuni 75-kiloste meeste kategoorias oli eestlase vastaseks kohalik Davide Armanini, hetkel oma kaalu nr 2 mees nimekas sarjas Enfusion. Asturi ja Armanini matš oli peakohtumine võitlusõhtul pealkirjaga Fight Club Roma ja lisapealkirjaga Road To Enfusion.

„Mu vastane on WAKO nr 3 mees. Väga tugev võitleja, kes on võidelnud kaua. Olen tema kohtumisi näinud ja ta on aastatega paremaks muutunud. Ta on 190 sentimeetrit pikk, mis on veider 75 kilo jaoks. Töötab kombinatsioonidega, üksikud löögid kätega, põlvedega, kõrgete jalalöökidega jne. Ta on alati võidelnud WAKO-s heade võitlejatega, nii et hea vastane. Kui poleks, siis me poleks ju teda vastaseks võtnud,” ütles Armanini.

„Taktika on lihtne. Mu vastased on alati pikemad olnud, seega taktika on lähedale liikuda, et survestada käe- ja jalakombinatsioonidega. Kuna ta on pikk, tuleb vältida tema põlvi ja jalalööke,” lisas ta.

WKN-i valitsev Euroopa meister Samuel Dbili, kes on Maikeli järgmine vastane, kaotas 10. juulil Bulgaarias Senshi sarjas valitsevale WAKO proffide maailmameistrile Sergej Braunile kohtumises, kus tiitleid mängus polnud.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel