Merit Aamisepp

Alates uuest hooajast on Reval-Spordis võimalik tegeleda ka võitluskunstidega!

23. august 2021 | Uudised

Uus hooaeg võimaldab viia oma treeningud uuele tasemele ja liituda võitluskunstide treeningstiilidega Reval-Spordis.

Treeningutes on kombineeritud löögid ja kombinatsioonid kikkpoksist ja klassikalisest poksist üldkehaliste harjutustega (kätekõverdused, kükid, kõhulihased jne). Treeningutesse on oodatud noored ja täiskasvanud naised ja mehed.

HIIT & Boxing For Ladiese treeningud naistele

Üheks võitluskunstide treeneriks on Merit Aamisepp, kes hakkab juhendama HIIT & Boxing For Ladiese treeninguid. Igapäevane liikumine ja sport kuuluvad loomuliku osana Meriti igapäeva. See on tema jaoks sama elementaarne nagu hommikul vooditegemine või hammastepesu. Oma elustiili jagamisega soovib ta tervislikku ellusuhtumist peegeldada ka endast väljapoole.

Merit on mõistnud, et suurim takistus soovitud tulemuste suunas liikumisel ei asu mitte inimesest väljaspool, vaid kahe kõrva vahel. See muutis tema arusaama ja hoiakut uskumisse, mis on võimalik ja mis mitte. Tänu sellele ta teab, et kõik on võimalik!

Reval Power Boxingu treeningud meestele

Reval Power Boxingu treeninguid hakkab läbi viima Oskar Künnapuu.

Oskar sõnab, et maailmas on teistmoodi aeg, mil iga inimene peab leidma endas üles sisemise jõuallika ja viisi, et säilitada tasakaalu. “Võitluskunstid õpetavad endas üles leidma rahumeelse sõdalase – kindla telje ja keskme, mille ümber võib maailm väga kiirelt muutuda. Rahumeelne sõdalane ei reageeri kohe, vaid hingab ja püsib keskmes ning enamasti rahuneb olukord tema ümber ise,” räägib ta.

Ta arvab, et iga inimene peaks elu jooksul vähemalt ühe võitluskunstiga tutvust tegema. Võitluskunstidest leiab palju tarkusi, mida moodsasse ellu integreerida. Võitluskunstid annavad aluse selleks, et inimese meelerahu ei rikuks hirm ega eneseuhkus.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel