Foto: Shutterstock

4 nõuannet, kuidas poksitrenn tõhusamaks muuta

17. veebruar 2022 | Nõuanded, Uudised

Ekspertboxing.com jagas lihtsaid nõuandeid harrastajatele, mis aitavad poksitrenni tõhusamaks muuta. Need võivad tunduda iseenesestmõistetavana, ent vajavad vahel siiski meelde tuletamist.

Ole rahulik ja hoia oma jõudu

Püsi rahulik ja löö poksikotti kergemalt, et kauem vastu pidada. Nii saad kauem trenni teha. Hoia energiat, et löögid oleksid tehniliselt korrektsed, selle asemel, et end ära väsitada! Ja mis peamine, sa ei pea teistele midagi tõestama, nii et tee trenni oma tempos.

Foto: Shutterstock.com

Ära end viimase piirini treeni

Ära tee trenni, kuni oled viidud viimase piirini. Väsita end ära, higista ja ürita iga trenniga natuke rohkem teha, aga kui sa end täiesti viimase piirini viid, võib poksi võlu sinu jaoks kaduda.

Foto: Shutterstock

Joo palju vett!

Ära unusta juua trenni ajal korralikult vett. Minimaalne kogus on üks tops vett tunnis.

Uku Jürjendal. Foto: Erlend Štaub

Ole tagasihoidlik!

Et poksisaalist mõttekaaslasi ja sõpru leida, tasub olla tagasihoidlik ja küsida nõu ka teistelt. Kui keegi on sinust parem, küsi temalt nõu, mida ta teistmoodi teeb. Võid üllatuda, kui abivalmis inimesed on.

TELLI GOODFIGHT VEEPUDEL!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel