Foto: Leader Muay Thai

26.-27. märtsil toimub EST Muay Thai Kids Open 2022

14. märts 2022 | Uudised

26.-27. märtsil toimub Garant Gym spordikeskuses EST Muay Thai Kids Open 2022. Võistlus toimub rahvusvahelise Muay Thai amatööride liidu (IFMA) reeglite järgi. Osaleda saavad kõik Eesti ja välismaa Muay Thai klubid. Klubid võivad esitada mitmete osalejate avaldused igas kaalukategoorias.

Et osaleda, peavad tiimid saatma avalduse e-mailile kirill@garant.ee kuni 21. märtsini. Osalemistasu on 20 €. Kes pole Eesti Muay Thai liidu (EMF) liige, on osalemistasu 50 €. Osalejatel peab olema tervisetõend – kui seda ei ole, maksab tervisekontroll 10 €.

Muud reeglid: kinnaste, kaitsmete ja särgi värv peab olema vastavuses võitleja nurgaga. 8-17-aastaste kategoorias peavad võitlevad kandma rinnakaitsmeid. 10.-17-aastased peavad kasutama ka küünarnukikaitsmeid. Organiseerijad pakuvad pea-, rinna- ja küünarnukikaitsmeid, ülejäänud varustus peab olema osalejal endal.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel