Vitali Klitschko. Foto: Dailymail.co.uk

Ukraina kangelane: mis mees on Vitali Klitschko?

11. märts 2022 | Uudised

Kiievi linnapea Vitali Klitschko võitleb vapralt oma kodumaa Ukraina eest. Dailymail avaldas artikli, kus valgustati täpsemalt, milline kangelasega tegu on.

Klitschko on tuntud ka kui doktor Raudrusikas. Ta on võitnud oma esimesed 24 matši knockout’iga ning tema nimel on kolm raskekaalu poksi maailma meistritiitlit.

Pärast oma edukat poksikarjääri sai mehest Kiievi linnapea. Selle asemel, et Ukrainast põgeneda, jäi mees vapralt võitlema ning kommenteeris, et neid ei huvita, kui tugev Venemaa sõjavägi on – nemad võitlevad ja on valmis oma koduriigi ja perede nimel surema. „Me ei lase endalt röövida oma kodu ja tulevikku!“ ütles ta.

Klitschko on ka rõhutanud, et võitlemiseks ei pea olema tugev mees. Ta tunnustas ukrainlasi, kes jäid võitlema – nende seas on nii vanainimesi, arste kui näitlejaid. „Me kaitseme oma peresid, linna, riiki ja tulevikku!“ ütles ta.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel