Andrei Senek (Foto erakogu)

Andrei Senek. Foto: erakogu

Yakuza Fight korraldaja Andrei Senek uuest reeglist: võitlejad saavad alles kaalumisel teada, kelle vastu nad ringis lähevad

23. jaanuar 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Võitlusõhtu Yakuza Fight 6, mis toimub 16. märtsil Rakvere Spordikeskuses, üks peakorraldajatest Andrei Senek leiab, et Eesti võitlussportlaste tase on hetkel hea – kuigi meie riik on väike, on paljud sportlased saanud poodiumitel häid kohti.

Lisaks headele füüsilistele oskustele peab olema ka kindel iseloom ja tahtejõud

Senek on pidanud 20 aastat treeneri ametit ning selle aja jooksul on näinud nii mõndagi. “Võin öelda, et meil on tubli järelkasv,” leiab ta ja lisab, et on raske öelda, kes võitlusõhtul võidab ja saab kõik endale. “Lisaks headele füüsilistele oskustele peab olema ka kindel iseloom ja tahtejõud, et saada võit kätte. Need omadused on olemas kõikidel võitlejatel.”

Lisaks headele füüsilistele oskustele peab olema ka kindel iseloom ja tahtejõud, et saada võit kätte.

Seneki sõnul on kõikidel võitlejatel olemas üks tahe – saada kätte kõik võidud. Samuti pannakse Yakuza Fight võitlusõhtul seekord rohkem rõhku uutele tulijatele.

Võitlejad saavad alles kaalumisel teada, kelle vastu nad ringi lähevad

Kõige huvitavamaks muudab võitlusõhtu asjaolu, et kui tavaliselt saavad sportlased varakult valmistuda ette oponendiga kohtumiseks ja proovida läbi võitluse kulgu, siis seekord saavad võitlejad alles kaalumisel teada, kelle vastu nad ringis lähevad. “Nii on võitlejatel ainult üks päev läbi mõtlemaks võitluse käigud, mis muudab selle raskemaks. Kaalukategooriad -71 ja -80 on kõige ohtlikumad, sest nendes on olemas nii kergkaallaste kiirus kui ka raskekaallaste jõud,” selgitab Senek.

Seekord saavad võitlejad alles kaalumisel teada, kelle vastu nad ringis lähevad.

  • Pileteid saab osta SIIT!
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel