YAKUZA FIGHT I Võitlusse asuvad Volosatõh, Mittal, Oliinyk ja Didiaiev

27. veebruar 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Yakuza Fight 6 NEW ERA võitlusõhtul, mis leiab aset 16. märtsil Rakvere Spordikeskuses, astuvad nelja mehe turniiril kaalukategoroias kuni 71 kg võitlusse Allan Volosatõh, Markus Mittal, Ukrainat esindav Bohdan Oliinyk ja Tymur Didiaiev, kes on samuti Ukrainast.

Reegel „võitja võtab kõik“ tagab, et kergeid võitluseid ei tule

Sündmuse üks korraldajatest Jan Lipinski sõnas Goodfight`ile antud intervjuus, et võitlusspordiõhtu tõuseb sellel õhtul uuele tasemele. Uus reegel „võitja võtab kõik“ tagab, et kergeid võitluseid ei tule. “Kõik võitlejad võitlevad võrdsetel tingimustel ja tasul, sõltumata nende tiitlitest ja auastmest. Võitlused otsustatakse loosi teel ning see reklaamib ja intrigeerib sündmuse võimalusi. See on üks meie põhimõtetest. Uus ütlus on „võitja võtab kõik“. See tähendab, et kaotuse korral ei maksta. Tahame anda võitlejatele võimaluse ning et inimesed näeksid, kes on turniiri tugevaim võitleja – seda tähendabki võitja võtab kõik!”

Tahame anda võitlejatele võimaluse ning et inimesed näeksid, kes on turniiri tugevaim võitleja – seda tähendabki võitja võtab kõik!

Rakvere on unikaalne linn, kus on vapustav publik

Viimati toimus Yakuza Fight 2019. aastal. Sündmuse teine korraldaja Jakov Peterson tõdes, et tõepoolest vahel on olnud pikk paus – vahele on jäänud Covid-19 tingitud kitsendused/piirangud ja sellest leevendumise/taastumise periood. ”Kahjuks paljud sündmuste korraldajad ei olegi naasnud. Hetkel näeme, et nõudlus on taastunud ja ka võistlejad otsivad väljundeid kus saab osaleda.”

Peterson lisas, et on käinud paljudes kohtades võistlusi vaatamas, aga Rakvere on üks ütlemata unikaalne linn, kus on vapustav publik. “Rakvere on Yakuza Fight’i sünnikoht ja leian, et parim koht tagasitulekuks.“

Lisaks headele füüsilistele oskustele peab olema ka kindel iseloom ja tahtejõud, et saada võit kätte

Võitlusspordiõhtu kolmas korraldaja Andrei Senek leiab, et Eesti võitlussportlaste tase on hetkel hea – kuigi meie riik on väike, on paljud sportlased saanud poodiumitel häid kohti. Senek on pidanud 20 aastat treeneri ametit ning selle aja jooksul on näinud nii mõndagi. “Võin öelda, et meil on tubli järelkasv,” lausus ta ja lisas, et on raske öelda, kes võitlusõhtul võidab ja saab kõik endale. “Lisaks headele füüsilistele oskustele peab olema ka kindel iseloom ja tahtejõud, et saada võit kätte. Need omadused on olemas kõikidel võitlejatel,” rääkis ta Goodfight`ile.

Andrei Senek (Foto erakogu)

Andrei Senek. Foto: erakogu

Võimalus saada paremaks võitlejaks

11-aastaselt poksimisega tegelema hakanud Allan Volosatõh  sõnas võitluskaardil, et võitlusõhtu annab hea võimaluse saada juurde kogemust nelja mehe turniiril ning saada paremaks võitlejaks.

Kõik inimesed on võrdsed

Tšehhis elav ja Ukrainat esindav Tymur Didiaiev lausus võitluskaardil, et soovib Yakuza Fight`il tõestada endale ja kogu maailmale, et kõik inimesed on võrdsed. Ka soovib ta olla veendunud oma vastupidavuses ja vaimus.

Soov ennast tõestada

Treener Kristo Männistu käe all treeniv Markus Mittal tõi võitluskaardil välja, et võitlusõhtu Yakuza Fight on hea võimalus ennast tõestada.

Võimalus heisata Ukraina lipp

Eestis elav ja Ukrainat esindav Bohdan Oliinyk alustas poksimisega 16-aastaselt. „See on hea võimalus heisata oma riigi lipp,“ sõnas ta võitluskaardil selle kohta, mida Yakuza Fight võitlusõhtu tema jaoks tähendab.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel