Dmitri Salamatin (Foto Marija Vie)

Dmitri Salamatin. Foto: Marija Vie

YAKUZA FIGHT I Dmitry Salamatin: olen alati valmis!

29. veebruar 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Võitlusõhtul Yakuza Fight 6 NEW ERA, mis toimub 16. märtsil Rakvere Spordikeskuses, astub kaalukategoorias kuni 80 kg turniiri raames ringi Dmitry Salamatin. Salamatin lausub, et võttis vastu osaleda kutse Yakuza Fight võitlusõhtul, sest võtab alati vastu kutseid, kui tal on graafikus vaba aega.

Dmitri Salamatin. Foto: Marija Vie

Dmitry Salamatin. Foto: Marija Vie

Võitlusõhtu muudab eriliseks selle atmosfäär

Salamatin toob välja, et Yakuza Fight võitlusõhtu muudab tema jaoks eriliseks sündmuse atmosfäär – hääl, mis tuleb fännidest välja, on tema sõnul parim osa sellest õhtust.

Salamatin lausub, et tema tiimikaaslased on mitmekordsed maailmameistrid. „Nad on mu partnerid ja tugi,“ sõnab ta selle kohta, kellega ta võitlusõhtuks valmistudes trenni teeb. Ta nendib, et tema päevakava näeb välja selline, et teeb kuni õhtul trenni tegemiseni tööd, seejärel magab ning hommikul algab jälle kõik otsast peale.

Ettevalmistused Yakuza Fight`iks

Sportlane lisab, et ettevalmistusel võitlusõhtuks proovib ta otsida vigu ning neid parandada. Sellel korral valmistub ta aga ette ka show`ks. „Sa võid mind öösel üles äratada ja ma olen valmis. Olen alati valmis,“ tõdeb ta oma mõtteviisi kohta.

Sa võid mind öösel üles äratada ja ma olen valmis. Olen alati valmis.

Võitlemine kui tee „hea elu“ poole

Yakuza Fight võitlusõhtul kehtib sellel korral uus reegel ehk „võitja võtab kõik“. Salamatin lausub selle kohta, et on enesekindel, et võtab kõik endale. „Andke teised mulle andeks, aga see reegel polnud minu idee!“

Salamatin toob välja, et võitlemine tähendab tema jaoks teed „hea elu“ poole.

Viimane tund enne ringi minekut kavatseb Salamatin sooja teha. „Vibe on alati hea – ma ei jõua ära oodata!“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dmitry Salamatin (@enjoysaloma)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel