XPLOSION! FOTOD JA VIDEO! Ringo Tipp: kõik arvasid, et ma saan julma kelgu

17. jaanuar 2021 | Uudised, Xplosion Fight Series

Ringo Tipp sai Xplosioni poksimatšis 2,5:0,5 võidu Ahti Pikkuri üle.

„Võit oli sitaks magus. Kõik arvasid, et ma saan julma „kelgu”, aga õnneks ei läinud nii. Ta polnud üldse kerge vastane, aga õnneks ma tundsin, et tal nokijõudu pole. Samas pole ka ise nii ammu võistelnud ja tõmbas ka veidi keti maha esimeses juba. Kuidagi polnud see võhm nii hea, kui ma arvasin. Mul oli siiamaani tegelikult kõige edukam laager, vigastusteta ja asjadeta,” ütles Viljandi võidumees.

„Kuulsin, et Ahtil oli igasuguseid õnnetusi juhtunud nädalavahetustel ja tal pole nii hea vorm, aga tal oli võhma minu arust rohkem viimastes raundides. Ta alguses lõi kergemalt, ilmselt sellepärast,” sõnas Ringo, kes ise jäi enim rahule esimese kahe raundiga.

„Ma arvasin, et võit antakse temale, Tallinna värk, aga juhtub üllatusi ka. Suhteliselt keeruline oleks olnud hinnata ilmselt endal ka,” naeris Tipp.

Koroona tema ettevalmistust väga ei seganud, kuna on oma saal. Pigem piiras selles mõttes, et raha polnud nii palju, kui oleks treenimiseks vaja läinud. „Õnneks mul on head toetajad,” tunnustas Tipp. Tähistada kavatses ta võitu sõpradega ja hea konjakiga.

VAATA TÄISPIKKA MATŠIVIDEOT! 

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel