Xplosion avaldas esimese võitluspaari: Pikkur versus Tipp

01. jaanuar 2021 | Uudised, Xplosion Fight Series

Peaaegu kahe nädala pärast toimuv ja TV6 vahendusel teleritesse jõudev Xplosioni võitlusspordiüritus avaldas täna esimese võitluspaari – tallinlane Ahti Pikkur läeb vastamisi Viljandi klubi Kondori esindaja Ringo Tippiga, vahendas Delfi Sport.

Taipoksi- ja eratreener Pikkur naaseb ringi peale enam kui aastast eemalviibimist. Tema viimane matš toimus 2019. aastal Viljandis, kus ta pidi taipoksi meistritiitli võitluses tunnistama Tanel Kondeli paremust.

Ringo Tipp alustas oma võitlejakarjääri pea viis aastat tagasi. Klassikalise poksi matše on tal olnud kokku kuus. Täpselt pooled on ta neist võitnud. Et mees vajas igapäeva tegevustele vahelduseks veidi suuremaid väljakutseid, sobis jaanuaris toimuv Xplosion Fight Series talle nagu rusikas silmaauku.

Oma viimase etteaste tegi Ringo aastaid tagasi Keilas toimunud Fightlandil. Tookordne matš Andrus Joaga lõppes viimase raundi viimastel sekunditel nokaudigaa. Nüüd lubab mees vigade parandust.

Pikkuri ja Tippi matš toimub kaalus kuni 91 kg ning poksireeglitega.

16. jaanuaril vaid teleülekandes nähtav Xplosioni võitlusgala lõpeb Mirkko Moisari ja ukrainlase Artjom Liaševitši kohutmisega. Ka see matš toimub poksireeglitega.

10. oktoobril pidid mehed King of Kingsi üritusel tunnistama viiki. Kumbki tulemusega rahule ei jäänud.

Allikas: Delfi Sport 

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel