On Ryan Garcia messias?

03. jaanuar 2021 | Uudised

Kolme tiitlimatšiga 2. jaanuari õhtul Dallases poksisid Ryan Garcia ja Luke Campbell vabale WBC kergekaalu ajutise meistri tiitlile.

Enne matši puhutud meediamull lõi muljet ebamaisest. 22-aastane iludus Garcia oli 20 matšist 17 võitnud nokaudiga, neist kaheksa 1. raundis. „Ma palvetan, et Luke Campbell suudaks pärast seda matši kõndida,” teatas Garcia. „Ryanist saab 10 korda suurem poksija kui Canelo,” ennustas Garcia promootor Oscar De La Hoya.

Aga kui arvestada võimalusega, et Jeesus ei käinud maamunal esimestki korda, siis kuidas võiks kõigevägevama poeg läbi astuda veel korra? „Garcia on modell,” arvab Teofimo Lopez, kellele kuuluvad kergekaalu kõik vööd peale WBC oma. Kaalumisel paljastas Garcia Dolce & Gabbana aluspüksid. Oktoobris käis ta Rihanna aluspesukollektsiooni esitlusel.

Garcia alistas Campbelli 7. raundis kehalöögiga. Vasakukäeline Campbell oli aga esimene poksija, kes Garcia pikali lõi. See toimus 2. raundis.

Roger Gutierrez W12 Rene Alvarado (WBA regular junior lightweight)
Felix Alvarado TKO10 DeeJay Kriel (IBF junior flyweight)
Franchon Crews-Dezurn W8 Ashleigh Curry (super middleweight)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel