IG celsorolimbjj

XFS-i peamatšides näeb Markko Moisarit ja brasiillast Celso Rolimit

24. jaanuar 2022 | Fightland, Uudised, Xplosion Fight Series

Enne järgmist Eesti sünnipäeva saab nii mõnigi võitlussportlane ka oma võitu tähistada – 23. veebruari Xplosioni vabavõitluseri toob Keilas puuri nii värsket verd kui ka juba kogenud tegijaid.

Õhtu kahes peamatšis näeb seni pigem tai ja kikkpoksi harrastanud Markko Moisarit ning Brasiiliast pärit Celso Rolim juuniori, kellel on muu hulgas ka must vöö jiu-jitsu‘s. “Vabavõitlus on huvitav väljakutse mulle,” ütles Moisar, kes kaalus pärast viimast kohtumist spordiga lõpetamist, on nüüd aga aktiivselt treeninud Invictas ja Leader Muay Thais.

Tema vastane Nazar Daniljuk on osalenud Bellatoris, peamiselt aga kodumaises sarjas Real Fight Promotion. Teisel Ukraina sõdalasel Aleksander Krupenkinil on kirjas kohtumine praeguse UFC ässa Movsar Jevlojeviga.

Rolim, kelle võidud-kaotused 3-2, on treener Brazilian Top Team Estonias. 37-aastane Celsinho võitles viimati 2016. aastal. Peamiselt on ta võidelnud Brasiilias. Fairtexi treenerina oli tema õpilane One’i võitleja Stamp.

Invicta lubab, et ringi astuvad Egert Messek, Randel Uibo ja Simon Sülla. Kui üritus kuu tagasi välja kuulutati, oli plaanis Hendrik Themase ja Sergei Makejevi korduskohtumine.

Õhtut juhib Cool D ja kannab reaalajas üle TV6.

Vabavõitlus (-63 kg)
Markko Moisar (profidebüüt) – Nazar Daniljuk (Ukraina, 10-3)
Celso Rolim (Brasiilia, 3-2) – Aleksander Krupenkin (Ukraina, 7-20)

Kikkpoks (-85 kg)
Aleksei Larin (KRVA, 5-3) – Nikita Mihhailovski (EAK, 5-4)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel